POLECANE STRONY

• www.sieciaki.pl
    -- Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą bezpiecznego korzystania z Internetu.
  • dzieci.wp.pl
    -- Serwis dla dzieci w portalu wp.pl. Zawiera mnóstwo gier, kolorowanek i puzzli .
  • www.kolorowanki-dla-dzieci.pl
    -- Serwis z bogatym zbiorem kolorowanek, które można wydrukować.
  • www.misie.com.pl
    -- Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci.
  • www.krasnoludki.pl
    -- Gry, bajki, malowanki i inne zabawy dla dzieci.
  • www.urwisy.pl
    -- Halo, Urwisy! - Wasze miejsce w sieci. Katolicki portal dla dzieci. Informacje, katechezy, puzzle i zabawy, galeria rysunków dzieci.
  • wesolemiasteczko.interia.pl
    -- Ciekawostki, opowiadania, bajki i baśnie.
  • www.pankuleczka.pl
    -- Pan Kuleczka - serwis poświęcony książce dla dzieci pod tym samym tytułem. Na stronie zabawy i gry dla najmłodszych, takie jak: labirynty, puzzle, łączenie kropek w obrazek i specjalne kolorowanki.
  • www.e-kolorowanki.pl
    -- Ze strony E-kolorowanki pobrać można proste w obsłudze programy do kolorowania obrazków na ekranie lub po wydrukowaniu na papierze. Dodatkowo dziecko może układać puzzle z własnoręcznie pokolorowanych obrazków. Wraz z programem instaluje się również wygaszacz ekranu prezentujący pokolorowane obrazki w formie automatycznego pokazu. Czas prezentowania pojedynczego obrazka na ekranie można ustawić.
  • dolinka.szkola.net
    -- Serwis edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Wirtualne zabawy i ciekawe informacje poszerzające wiedzę o świecie. Serwis dla dzieci w wieku szkolnym.
  • junior.reporter.pl
    -- Serwis dla dzieci i nastolatków zawierający informacje popularnonaukowe, recenzje gier i książek dla dzieci, porady na temat korzystania z Internetu.
  • www.droga.com.pl
    -- Witryna dla młodzieży, prowadzona przez Dwutygodnik Młodzieży Katolickiej "Nasza DROGA". W serwisie można znaleźć wiele artykułów z archiwalnych wydań magazynu.
  • www.ewa.bicom.pl
    -- Dawnych wspomnień czar, czyli piosenki naszego dzieciństwa. Strona dla rodziców, lubiących śpiewać.

Jeżeli znasz inne strony godne polecenia albo masz pomysł na nową sekcję w naszej witrynie, napisz o tym opiekunowi strony - webmaster@szkolanatrojcowie.com.

• 20 września 2014
    Wyjście do muzeum (kl.8 - 3 lic) /Forum Charyzmatyczne( uwaga na parking)
  • 4 października 2014
    „Warszawskie Dzieci”- Musical- Copernicus Center (kl.7 – 3 lic)
  • 5 października 2014
    Piknik szkolny (niedziela)
  • 11 października 2014
    Dzień Nauczyciela
  • 18 października 2014
    Ślubowanie Klas Pierwszych
  • 25 października 2014
    Wyjazd do Copernicus Center na przedstawienie" Alicja w Karinie Czarów ( kl.1-6)
  • 1 listopada 2014 godz. 9:00AM
    Wszystkich Świętych - Msza Św.
  • 8 listopada 2014
  • 15 listopada 2014