Dzień Otwarty Szkoły

Można było pooglądać  kroniki szkolne oraz uzyskać informacje na temat szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych.

Na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez nauczycieli – interaktywne gry i zabawy, łamigłówki językowe i inne. Było twórczo i kolorowo.

Przybyli goście mogli przekonać się, że jesteśmy szkołą nauczającą i wychowującą w duchu wiary i patriotyzmu a jednocześnie szkołą nowoczesną, przyjazną dla uczniów. Z nami nie będą się nudzić a nauka języka polskiego stanie się przyjemnością. Dowodem są sukcesy naszych uczniów!

Kulminacją dnia była Msza Sztandarowa odprawiona w kościele Św. Trójcy o godz.12:15, w kolejną rocznicę poświęcenia Sztandaru Szkoły, która licznie zgromadziła społeczność naszej szkoły oraz przybyłych gości. Wspólnie modliliśmy się o potrzebne łaski dla nas wszystkich.

Po zakończeniu mszy mieliśmy okazję zjeść przepyszny obiad przygotowany przez Rodziców. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na potrzeby naszej szkoły.

Razem spędziliśmy wspaniały dzień. Nie zabrakło czasu na wspólną rozmowę, modlitwę i integrację. Dziękujemy wszystkim za przybycie a w szczególności naszym gościom.

Małgorzata Gołubowska